Archiwum aktualności:

Żyjesz w stresie, masz dolegliwości bólowe? Przeczytaj ...Dodano: 13.05.2011

Masaż leczniczy

 

Wielu z nas coraz częściej uskarża się na bóle kręgosłupa, które niewątpliwie mają związek ze zmniejszoną aktywnością fizyczną. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem będzie masaż, którego głównym zadaniem jest zmniejszenie napięcia mięśniowego, wzmocnienie tkanki mięśniowej, złagodzenie dolegliwości bólowych oraz relaks pacjenta.

 

 

Masażysta skupia się przede wszystkim na mięśniach przykręgosłupowych, poprawiając ich kondycję oraz doprowadzając do ich rozluźnienia, ponieważ ich napięcie jest częstą reakcją na stres. Ten typ masażu wpływa również leczniczo na głębiej położone narządy wewnętrzne. Dla osiągnięcia maksymalnego efektu należy przejść serię dziesięciu zabiegów. Sam masaż obejmuje kręgosłup, cały obszar pleców oraz stawy barkowe.

W masażu leczniczym bezpośrednie, manualne działanie na skórę i znajdujące się pod jej powierzchnią tkanki, a także oddziaływanie na poszczególne części ciała i organy leczy zaburzenia zdrowotne organizmu.
Masaż leczniczy poprawia funkcjonowanie układu nerwowego, układu krążenia, stawów i mięśni, a ponadto przyspiesza krążenie limfy i krwi, zapobiega powstawaniu zakrzepów i wywiera pozytywny wpływ na przewodzenie bodźców. Jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na częste migreny i dotkliwe bóle kręgosłupa.


NASZE ZALECENIA:

W trakcie masażu:

Zrelaksuj się, oddychaj głęboko i swobodnie.
Rozmowa z terapeutą. Masaż to czas poświęcony Tobie, może on przebiegać w ciszy albo jeżeli chcesz porozmawiać lub zadać pytanie czuj się swobodnie robiąc to. Nie zapominaj również o tym, że podczas niektórych masaży pewien poziom komunikacji jest niezbędny aby uzyskać pożądany efekt.

Po masażu:

Pij dużo wody. Pomoże to odpowiednio nawodnić Twój organizm oraz pozbyć się toksyn z organizmu.


Wszystkie masaże są wykonywane na profesjonalnych oraz komfortowych stołach do masażu. Stół każdorazowo przykrywany jest jednorazowym pokryciem higienicznym, zarówno na ciało, jak i twarz. Sam masaż wykonywany jest na bazie kosmetyków renomowanych firm kosmetycznych.

 

Jesli cierpisz z powodu bólów kregosłupa, lub dokucza Ci migrena mamy dla Ciebie idealny PAKIET!


UKOIĆ BóL
5x masaż klasyczny (leczniczy) 15-minutowe sesje przeciwbólowe (co dzień lub co drugi dzień) Do wyboru np: odcinek szyjny, odcinek lędźwiowy lub inny.

Cena pakietu: 75zł w prezencie otrzymasz także  45-minutowy masaż gorącymi kamieniami  Zyskujesz 70zł!!

 Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)