Archiwum aktualności:

Dlaczego stopy są takie ważne?Dodano: 30.03.2010

Pielęgnuj i rozpieszczaj swoje stopy, to zdrowa inwestycja w dobre samopoczucie

 

Co im dolega najczęściej?

- Nadmierna potliwość, nadmierna suchość, pękające pięty, stopy szorstkie i zrogowaciałe, odparzenia, obrzęki, zmęczenie stóp, nagniotki, modzele, wrastające paznokcie. Są to problemy, z którymi trudno nam czasami samemu się uporać. Dlatego warto skonsultować ten problem z fachowcem, osobą, która zajmie się ich pielęgnacją, poleci odpowiednie środki i preparaty.

Co polecamy wiosną ?

Gdy zrzucimy już ciężkie kozaki i wskoczymy w lżejsze, wiosenne pantofelki warto pomyśleć o kompleksowym i profesjonalnym zabiegu pielęgnacji stóp.

- Zabieg pedicure wykonywany jest z zachowaniem szczególnej higieny i bezpieczeństwa w trosce o stopy klientów, to znaczy, że stosujemy środki dezynfekujące do stóp, zabieg wykonujemy używając nowoczesnej frezarki  posiadamy również sterylizator narzędzi. Stosujemy preparaty najwyższej jakości, specjalistyczne do pielęgnacji stóp.
W tak wyposażonym gabinecie można przywrócić estetyczny wygląd stóp oraz usunąć występujące dolegliwości, zaopatrzyć się także w profesjonalne preparaty do domowej pielęgnacji stóp.

 

Zadbaj o swoje stopy już DZIŚ  - REZERWUJ WIZYTĘ tel:  ( 015 ) 814 22 31


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)