Archiwum aktualności:

Opalanie Natryskowe SunFX - VIDEODodano: 16.05.12r

 

ZOBACZ VIDEO - Kliknij tu >>

 

 

Opalanie Natryskowe - Najnowsza technologia SunFxJak działa system opalający SunFX?

    Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub w solarium wymaga  cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować  podrażnienia, alergie czy przebarwienia.
    Opalanie natryskowe SunFX to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.
Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.
    Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-10 minut . Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała . Po nałożeniu preparatu, kosmetyczka suszy ciało suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX , w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu. Zaleca się założenie ciemniejszych ubrań w dniu opalania. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.
Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

Co nas wyróżnia?

    Preparaty SunFX zawierają Dihydroksyaceton powszechnie określany jest skrótem DHA. Ta wyjątkowa substancja została odkryta ponad 50 lat temu i dzięki stopniowemu ulepszaniu obecnie oferuje doskonałe wyniki w opalaniu, konkurujące z metodami wykorzystującymi źródła promieniowania UV lub nawet górujące nad nimi. DHA było pierwotnie stosowane w lekach doustnych używanych przy leczeniu niektórych chorób dziecięcych (w szczególności choroby spichrzeniowej glikogenu), a właściwości opalające tej substancji odkryto przypadkiem, gdy nieumyślnie rozlano ją na skórę. DHA działa po nałożeniu na skórę, gdyż reaguje wówczas z proteinami obecnymi w najwyższych warstwach skóry. Zbrązowienie może pojawić się już po 2 godzinach, jednak najlepsze wyniki uzyskuje się po 5-7 godzinach. Szczególną zaletą substancji opalającej DHA jest to, że opalenizny nie da się zmyć, znika ona samoistnie w miarę naturalnego złuszczania się naskórka.
    Tajemnica sukcesu opalania natryskowego SunFX to także najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt.
Dzięki zastosowaniu aplikatorów natryskowych z regulatorami możliwe jest, bowiem precyzyjne, równomierne „rozpylenie” płynu opalającego, bez ryzyka wystąpienia plam czy zacieków.PIĘKNIE I ZDROWO Z SUNFX!

Ceny opalania systemem SunFx


Całe ciało - 65zł

Nogi - 40zł

Twarz i dekolt - 30zł

 Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)