Archiwum aktualności:

Porada – jak prawidłowo dbać o ceręDodano: 13.06.2012 r.

 

Aby nasza cera zachowała świeży i zdrowy wygląd wcale nie trzeba stosować drogich zabiegów kosmetycznych. Wystarczy pamiętać o czterech krokach właściwej pielęgnacji. To niezbędne minimum, które powinnyśmy wykonywać codziennie.

Pielegnacja cery - krok po kroku:

Krok 1: OCZYSZCZANIE

To podstawa codziennej pielegnacji cery, która powinna być wykonywana zarówno rano, jak i wieczorem! Tylko właściwie oczyszczona skóra może zachować naturalny, zdrowy wyglad. Wybór kosmetyków do oczyszczania cery jest duży. Możemy wybierać spośród pianek, żeli, kremów i delikatnych emulsji.

Krok 2: TONIZACJA

Kolejny etap to dokładne przemycie twarzy tonikiem. Nic tak dobrze jak on nie oświeży cery i nie usunie pozostałości po kosmetykach do mycia. Toniki przywracaja ponadto skórze napięcie i jędrność oraz pobudzają krążenie krwi. Po tym zabiegu cera jest już gotowa do nawilżenia.

Krok 3: NAWILżANIE

Tylko poprzez codzienne nawilżanie cery będziemy w stanie zachować właściwy poziom wilgotności skóry, niezbędny przy jej zdrowym wyglądzie. Systematycznie należy zatem stosować kremy nawilżające, odpowiednie do rodzaju naszej cery. Nadadzą skórze miękkość i gładkość oraz zapobiegną jej przedwczesnemu starzeniu.

Krok 4: ODżYWIANIE

To ostatni krok we właściwej pielęgnacji cery. Dostarczenie jej substancji odżywczych jest tak samo niezbędne, jak w przypadku dbania o nasz organizm! Najlepszy efekt uzyskamy poprzez systematyczne nakładanie kremów odżywczych wieczorem. W nocy, kiedy organizm wypoczywa, działanie składników odżywczych jest szczególnie efektywne. Podczas snu skóra się regeneruje i nabiera świeżości.


Wystarczy tylko wprowadzić je w życie, a nasza skóra odwdzięczy tak upragnionym pięknym wyglądem.W czerwcu zapraszamy do korzystania z promocji zabiegów na twarz

ISABELLE LANCRAY oraz Bielenda


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)