Archiwum aktualności:

Restrukturyzacja włosów NASHI TECH Dodano: 15.05.2013 r.


Dlaczego wiosną nasila się wypadanie włosów?

Wypadanie włosów jest procesem naturalnym. Włos żyje około 5 lat i po upływie tego czasu wypada. Dziennie ubywa nam od 80-100 włosów i nie jest to powodem do niepokoju. A wiosną, istotnie, ten proces nieco się nasila. Przyczyn jest kilka.

Po zimie nasz organizm ma zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy. Poza tym obniża się poziom żelaza we krwi, następują sezonowe zmiany hormonalne. Powodem wypadania może być również łojokotowe zapalenie skóry.

Jak więc ratować nasze włosy po zimie?

Jeżeli zauważamy nadmierny ubytek włosów musimy zareagować natychmiast, nawet udać się do lekarza, by określić dokładnie przyczynę. Wspomóc nasze włosy możemy od wewnątrz, ale niezbędna też jest pomoc zewnętrzna, by bezpośrednio zadziałać na cebulkę włosa. 

W naszym Salonie proponujemy innowacyjny system restrukturyzacji włosów, który wykonywany jest na kosmetykach firmy LANDOLL.


Do chwili obecnej wszystkie zabiegi odżywcze sprowadzały się jedynie do maskowania słabego stanu włosów nie wpływając na ich rzeczywistą kondycję. Po pierwszym lub drugim myciu po zabiegach tych nie zostaje ani śladu.

Długotrwałe badania włoskiej firmy LANDOLL pozwoliły rozwiązać ten problem. Powstał innowacyjny system restrukturyzacji włosów NASHI TECH.

 

System ten składa się z czterech faz, które pozwalają trwale odbudować włosy.

Faza A - Delikatne mycie włosów nawilżającym szamponem z ekstraktem roślinnym.


Szampon nawilżający z kompleksem odbudowującym strukturę włosa wzbogacony o kwas rybonukleinowy, elastynę i keratynę. Faza A rozpoczyna proces restrukturyzacji, który odbudowuje komórki wchodzące w skład włosa uszkodzone podczas procesów chemicznych (tj. koloryzacja, trwała, prostowanie, rozjaśnianie).


Faza B - Dalsze oczyszczanie włosów.

Oczyszczająco - peelingujący żel z wyciągów roślinnych, który pozwala na oczyszczenie ze szkodliwych substancji organicznych i wszelkiego rodzaju toksyn, jakich nie można usunąć podczas normalnego mycia włosów.

Faza C - Maska regenerująca -czysty budulec włosa.

Maska głęboko odbudowująca włosy, w skład której wchodzą najwyższej jakości składniki takie jak kolagen, elastyna czy polimery. Składniki produktu nie obciążają i nie natłuszczają włosów, ponieważ są integralną ich częścią, odbudowują je od środka i nadając im objętość. Maska pozwala na trwałą rekonstrukcję włosa dzięki zastosowaniu polimerycznego kolagenu (pozostaje na włosach 20 minut pod nawilżaczem).


Faza D -
Mleczko roślinne - nowe życie dla Twoich włosów.

Ostatni krok restrukturyzacji chroni przed wypłukaniem życiodajnych minerałów. Mleczko roślinne tworzy niewidzialną powłokę, która zabezpiecza włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, ułatwia rozczesywanie i nadaje połysk.


Międzynarodowe Targi Poznańskie LOOK, które odbyły się w dniach 20-21 marca 2010r., nagrodziły Złotym Medalem produkt NASHI TECH, który spełnia najwyższe wymagania pod wzgledem jakości i innowacyjności rozwiązań technologicznych.

 

 

 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z TEGO ZABIEGU W NASZYM SALONIE


 


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)