Archiwum aktualności:

Dzień Matki - Pomyśl o tym już dziśDodano: 23.04.2010

 

Już niedługo Dzień Matki. Pomyśl o tym już dziś!!!

 

Majówka z mamą na łące, wypad we dwie do Paryża, czekoladowe fondue na balkonie, a może kupon prezentowy do Day SPA? Pierwsze trzy pomysły pochwalamy, czwarty – polecamy !

 

Prezent dla Mamy  już od  50zł  !!!   zobacz ofertę z cennikiem  > tu <

 

Zanim jednak obdarujemy mamę takim upominkiem, musimy przemyśleć i zaplanować całe wydarzenie. Najistotniejszym elementem jest CZAS. Chcąc zaprosić mamę do Day SPA na popołudniowe rozkosze w  salonie Spatica , musimy upewnić się, czy nasza rodzicielka będzie mogła sobie na ten komfort pozwolić czasowo. Nic bowiem nie psuje relaksu w SPA jak pośpiech. Dobrze też pomyśleć o TRANSPORCIE. Nie musimy od razu wynajmować limuzyny z tej okazji, ale dobrze pomyśleć o podwiezieniu, a już na pewno o odebraniu mamy, jeśli wysyłamy ją na sesję relaksacyjno-urodową w deszczowy dzień. Rozgrzana po odmładzającym masażu będzie czuła się jak królowa, kiedy dostarczymy ją po takiej sesji do domu.

 

Bardzo istotnym elementem planowania takiej niespodzianki jest zdobycie informacji u personelu Day SPA, jakie są PRZECIWWSKAZANIA do zaplanowanych dla naszej mamy zabiegów. Nie dotyczy to tylko Pań dojrzałych, po 60. roku życia, ale i młodszych, które cierpią na jakiekoklwiek dolegliwości lub przyjmują leki na stałe. Jeśli wykupujemy zaproszenie, w ramach którego obdarowana może sama wybrać zabiegi, należy wtedy uprzedzić ją, aby skonsultowała się koniecznie z personelem lub nawet z lekarzem, przed skorzystaniem z zabiegów. Jeśli wybierzemy dla mamy kilkukodzinny pobyt w Day SPA , pamietajmy że głównym celem  jest BŁOGIE LENISTWO. Dlatego doradźmy mamie, wręczając jej zaproszenie do Day SPA,  żeby wykorzystała ten czas TYLKO DLA SIEBIE. Kolejna taka okazja może się bowiem zdarzyć dopiero za rok!


Dość zwyczajnych preznetów ! 

Mama  jest wyjątkowa  podaruj jej piekno i relaks już DZIŚ !

 


 Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)