Archiwum aktualności:

Szał zmian - Czyli Twoja MetamorfozaDodano: 17.06.2010

Z przyjemnością informujemy o akcji, organizowanej dla kobiet w różnym przedziale wiekowym.

 

Wychodząc z założenia, że nie ma kobiet idealnych, że każda z nas ma mniejsze lub większe kompleksy, zdecydowanie przychylniejszym okiem możemy spojrzeć na własne niedoskonałości. Ważne jest, by w umiejętny sposób zminimalizowac defekty urody, by wydobyć z nas to co najpiekniejsze podkreślając wygląd odpowiednio dobranym strojem, ciekawą stylizacja fryzury, profesjonalnym makijażem.

 

To, co niemożliwe staje się możliwe z pomocą doświadczonych osób, które nauczą nas dbać o siebie. Tak się szczęśliwie składa, że Salon Spatica - Day Spa , to pomysłodawca programu „Szał zmian — czyli Twoja Metamorfoza”

 

Bezpłatnie wykonamy strzyżenie, koloryzację- LOreal , stylizację. Usługę uzupełnimy bezpłatnym makijażem profesjonalnej firmy ARTDECO


Konkurs „Szał zmian-czyli Twoja Metamorfoza” o obejmuje przedstawicielki płci pięknej. Wiek kandydatek nie gra tu roli. O tym, kto zostanie objęty programem  metamorfozy, zadecyduje Zespoł Spatica.

 

Osoby chętne do wzięcia udziału w tym pięknym przedsięwzięciu mają za zadania tylko jedno zgłosić swój udziału  drogą mailową na adres salon(małpa)spatica.pl Zgłoszenie powinno zawierać dane teleadresowe (Imię, Nazwisko, Telefon) oraz krótki opis co chciałabyś w sobie zmienić. Zgłoszenie powinno zawierać zdjęcie w formacie portretowym na wprost. Pierwsze z włosami rozpuszczonymi a drugie spiętymi (o ile to możliwe) Zgłoszenia zawierające zdjęcia niskiej jakości będą odrzucane.

 

 

Szczegóły oraz wszelkie niezbędne informacje znajdą Państwo na stronie regulaminu konkursu Metamorfozy

REGULAMIN


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)