Archiwum aktualności:

Nowość- Rewelacyjne odmładzanie !Dodano: 21.07.2010r

Jako jedni z pierwszych Salonów Odnowy Biologicznej w woj Świetokrzyskim preznetujemy naszym klientkom  niesamowite efekty  kuracji kolagenowej.


Już wkrótce oferta będzie dostępna w  Salonie Spatica !

 

To, że odpowiedni rodzaj światła zmienia kolor skóry jest dla nas oczywiste  na tym polega opalanie, te właściwości światła ultrafioletowego wykorzystujemy zarówno na urlopie jak i w solarium. Najczęściej niewiele  wiemy o właściwościach innych barw światła  a naprawdę warto. Specjalnie dobrane pasmo światła czerwonego ma nieocenione, potwierdzone medycznie właściwości. Ich działanie polega na uruchomieniu fibroblastów, które tworzą kolagen i elastynę.


Dzięki temu redukuje zmarszczki, poprawia napięcie, jędrność i wilgotność skóry, nadaje jej młody wygląd. Ponadto zwiększa krążenie krwi w skórze, leczy zmiany skórne (wypryski, krosty), przebarwienia (plamy, piegi), odbudowuje skórę uszkodzoną przez słońce, zmniejsza pory skóry i odbudowuje jej strukturę bez konieczności stosowania peelingu, chirurgii czy zastrzyków.

Nowoczesne badania oddziaływania światła czerwonego na organizm ludzki przeprowadziła NASA. Stwierdzono jego pozytywne działanie na pobudzenie gojenia ran i wzrostu (może lepiej aktywację, bo wzrost komórek może kojarzyć się z nowotworem ?) komórek ludzkiej skóry.

Bardzo ważną cechą leczenia światłem jest brak działań niepożądanych. Wiele terapii przeciwstarzeniowych jest nastawionych na wywołanie odpowiedzi organizmu na kontrolowane uszkodzenia skóry. W przeciwieństwie do nich, fotoodmładzanie światłem czerwonym jest zabiegiem w całości naturalnym i bezinwazyjnym – stymuluje naturalne procesy organizmu i przedłuża działanie substancji wpływających ochronnie na skórę. Leczenie jest bezbolesne, nietoksyczne i może być łączone z innymi metodami.

Światło jest nieinwazyjne i nie uszkadza skóry. Jest odpowiednie dla osób w każdym wieku.

 

 

Jak to działa?

 

Widzialne światło czerwone o określonej długości fali wnika do tkanki na głębokość 8-10 mm. Warstwy skóry z powodu dobrego unaczynienia i zawartości wody bardzo dobrze je absorbują i oddają wystarczającą ilość energii do pobudzenia odpowiednich procesów. W miarę procesu starzenia spada aktywność komórkowa i poziom energii. Światło czerwone zwiększa aktywność komórkową na poziomie skóry. Podczas dostarczania światła o prawidłowej długości fali, komórki skóry otrzymują czynnik odmładzający z energii światła. Stymulacja światłem zwiększa przepływ krwi, pomaga dostarczyć substancje odżywcze i czynniki wzrostu do leczonych obszarów. Światło czerwone pobudza produkcję fibroblastów i kolagenu w skórze ze zmarszczkami. Otwierają się kanały limfatyczne i następuje lepszy drenaż, co ułatwia usuwanie substancji toksycznych i powoduje, że skóra wygląda zdrowiej.

Jest jedna z najskuteczniejszych metod pomagających odmłodzić i naprawić uszkodzenia skóry. System odmładzania skóry światłem będzie  zabiegiem wkrótce oferowanym w Naszym Salonie 

 

9 powodów dla których warto skorzystać z sesji :


- Widoczny efekt odmładzający

- Mniej zmarszczek ( w szczególności wokół oczu , na dekolcie i okolicach ust )

- Elastyczna, gładsza i jędrniejsza skóra

- Regeneracja włókien kolagenu i elastyny

- Poprawa utlenienia skóry , odstrucie skóry !

- Pobudzenie przemiany materii w skórze

- Zdrowy wygląd skóry

- Żadnych skutków ubocznych

- Bezbolesna terapia !

 


Efekty  serii zabiegów !

Proponowane seanse terapeutyczne

 

Aby uzyskac najlepsze efekty nieosiągalne przy zwykły stosowaniu kosmetyków to sesje  4 razy w tygodniu po 15 minut przez 3 tygodnie a następnie raz w tygodniu przez 4 tygodnie.W przypadku ciemnej karnacji czas seansów można nieco przedłużyć.


Po tym czasie zaobserwujemy wyraźną redukcję zmarszczek, zmian skórnych i kurzych łapek oraz zmniejszenie porów, poprawę wilgotności skóry i przyspieszenie procesów gojenia.


 

BADANIA Kliniczne - potwierdzające skuteczność terapii


Działanie tego typu zabiegów zostało dokładnie sprawdzone i przebadane, a obszerne studia obserwacyjne kolagenowej terapii świetlnej wykazały:

 

  97 % kobiet stwierdziło poprawę jędrności i elastyczności skóry na całym ciele

  89 % kobiet zauważyło znaczne wygładzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu 

 

  Badania obserwacyjne przeprowadzone w przeciągu 3 miesięcy z udziałem 51 osób, klinika Piano, Szwajcaria,

 

 

Zastanawiasz się na pewno jaki będzie koszt takiej 7 tygodniowej terapii kolagenowej?  Uspokoimy Cię  u Nas to nie  500 zł  ani 300zł

 

 

 

Ceny sesji kolagenowej

 

Pakiet 12  sesji   - 320 zł 

Cena specjalna  7 tygodniowej terapii  to jedyne  187 zł

Iloś miejsc jest ograniczona !

 


Pakiet z efektem gwarantowanym lub całkowity zwrot kosztów !

Pakiet miesięczny ( utrwalenie i podtrzymanie efektu) - 47zł

 

 

 PAMIĘTAJ, KOLAGENU Z WIEKIEM UBYWA !!!   

  DLATEGO TAK WAŻNE JEST, BY WSPOMóC ORGANIZM W JEGO PRODUKCJI. 

PODARUJ SOBIE MŁODOŚĆ I POPRAW NATURĘ  BEZ INWAZYJNYCH I BOLESNYCH ZABIEGóW!!!

 

 

ZAPISZ SIĘ TERAZ !

 

napisz maila salon@spatica.pl   lub zadzwoń !

Tel : 15 - 814 - 22 - 31

 

 

 


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)