Archiwum aktualności:

Zabiegi na ciało – co wybrać?Dodano: 06.09.10

Jeśli masz ochotę wybrać się do naszego salonu, ale nie jesteś zdecydowana z jakiego zabiegu skorzystać, przeczytaj nasze rady.

Skończyło się lato, większość z nas wróciła z urlopów. Słońce, piasek i słona woda spowodowała, że nasze ciało jest silnie przesuszone, brak mu nawilżenia.

 


Rada 1.

OWOCOWY PEELING całego ciała wraz z masażem nawilżającym to coś dla Ciebie. Uzyskasz nie tylko wygładzenie i nawilżenie skóry, ale również odprężenie i relaksację.(koniecznie zajrzyj w zakładkę PROMOCJE!)


Rada 2.

Chcesz nie tylko nawilżenia ale również odżywienia skóry? Zapraszamy na zabieg: KOZIE MLEKO & LYCHEE . Zabieg odżywi, ukoi oraz nawilży przesuszona skórę, która stanie się odmłodzona i nieskazitelnie gładka.


Rada 3.

Czy twoja skóra jest bardzo wrażliwa? Jeśli tak, zdecyduj się na zabieg w postaci MASKI NA CIAŁO Z GLINKI RóŻOWEJ .  Glinka wzmocni  oraz ukoi wrażliwą skórę Twojego ciała.


Rada 4.

MASAŻ . Nic dodać, nic ująć. Przyniesie Twojemu ciału nawilżenie, rozluźni zmęczone mięśnie, ukoi myśli, pozwoli choć przez chwilkę zapomnieć o problemach dnia codziennego.

 

Serdecznie Zapraszamy!

 


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)