Archiwum aktualności:

Jak rozmawiać z fryzjerem?Dodano: 22.09.10

Wizyta u fryzjera to często stresujące przeżycie. Przez parę dni przeglądasz gazety i wybierasz sobie model fryzury, wycinasz zdjęcie i pokazujesz fryzjerce w najlepszym, w twoim mieście, zakładzie fryzjerskim. A potem okazuje się, że to totalna porażka!

Czy pomyślałaś, że nie tylko twój fryzjer jest temu winny? Może ty także masz w tej porażce swój udział, bo niejasno określiłaś swoje oczekiwania? Oto kilka wskazówek, jak możesz skutecznie dogadać się ze swoim fryzjerem.


Po pierwsze:

Nie wystarczy tylko znaleźć odpowiedni model fryzury.Przede wszystkim Ty i modelka musicie mieć podobny kształt twarzy. Nie można mieć takiej samej fryzury do twarzy owalnej i kwadratowej. Podobnie jest z gatunkiem włosów. Nie możesz wzorować się na modelce, która ma włosy grube i ciężkie, kiedy ty masz delikatne i podatne na kręcenie.Dostępne obecnie programy komputerowe do retuszu zdjęć sprawiają, że wszystkie modelki wyglądają pięknie i młodo. Dlatego pamiętaj, że w realu żaden fryzjer, nie ważne jak utalentowany, nie przekształci nas w 100% tak jak sobie to wymarzyłyśmy!

Po drugie:

Posłuchaj co na temat zdjęcia i wybranej przez Ciebie fryzury sądzi fryzjer. Powinnaś mieć prawo do ostatecznej decyzji, to jasne, ale komunikacja działa w dwie strony. Profesjonalista podpowie i doradzi, czy daną fryzurkę da się wykonać na Twoich włosach.A może podpowie zupełnie inne rozwiązanie, które Ci sie spodoba. Więc drogie Panie rozmawiajcie, rozmawiajcie i jeszcze raz rozmawiajcie!

Po trzecie:

Dobierz fryzurę do własnego stylu życia, tego jak spędzasz czas na co dzień, jak sie ubierasz, ile masz lat itp.

 


Jeśli masz wymarzoną fryzurę, ale nie wiesz czy będzie do Ciebie pasować,

przyjdź do naszego Salonu.

Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiednio pokierować przy doborze fryzury!

Zapraszamy Serdecznie!


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)