Archiwum aktualności:

Co zrobić by stać się szczuplejszą?Dodano: 23.09.10

Wydaje się, że odpowiedź jest prosta. Ograniczyć spożywanie wysokokalorycznych posiłków i więcej się ruszać.

Jednak żeby schudnąć nie wystarczy tylko przejść na pierwszą lepszą dietę. Okazuje się, że zaangażować się trzeba również i umysłowo.


Obserwuj siebie, swoje samopoczucie, zachowania organizmu i wybieraj dla siebie to co najlepsze - oczywiście w drodze rozsądku gdyż bardzo często oferowane szybkie diety odchudzające obiecujące szybki spadek wagi to przepis na zniszczenie sobie zdrowia i organizmu.

Większość kobiet narzeka na cellulit/skórkę pomarańczową i wolą ćwiczenia usuwające tę przypadłość, niektórym zależy na umięśnieniu szczególnych partii ciała, a innym na wyszczupleniu ciała bez widocznego umięśnienia.

Tu może pomóc siłownia, zajęcia aerobowe, rower, pływanie, czy gimnastyka w domu np z przyjaciółką.

Jeśli chodzi o pomarańczową skórkę, dobrym wyborem jest nie tylko pielęgnacja odpowiednimi kosmetykami w domu, ćwiczenia czy dieta. Świetne rezultaty daje profesjonalny masaż.

Istotą masażu odchudzającego jest rozbijanie grudek tłuszczu. Zabieg nie polega jednak tylko na użyciu technik manualnych. Jego integralną częścią jest zastosowanie kosmetyków antycellulitowych. Zabiegi zmniejszające tkankę tłuszczową działają miejscowo. Nie można wykonać masażu odchudzającego całego ciała. Jednak w masowanym miejscu taka terapia daje świetny rezultat.

Wykonywanie masażu odchudzającego samodzielnie jest absolutnie niewskazane. Nieumiejętne uciskanie skóry może doprowadzić na przykład do jej nadmiernego rozciągnięcia. Nie ma także co liczyć na efekty - tylko doświadczony masażysta jest w stanie tak wykonać zabieg, żeby cellulit rzeczywiście ulegał redukcji.

Zdecydowana większość kobiet ma problem z tym defektem i dziury w niebie nie ma, ale warto walczyć o piękny wygląd i zdrową skórę. Nawet Halle Berry ma skórkę pomarańczową. Przede wszystkim należy podkreślić, że całkowite pozbycie się zaawansowanego cellulitu jest niemożliwe. Można go znacznie zredukować, jednak jest bardzo prawdopodobne, że skóra nie wróci do stanu sprzed pojawienia się grudek tłuszczu.

Warto także jeszcze raz przypomnieć, że odchudzanie i pozbywanie się skórki pomarańczowej należy wspomagać ćwiczeniami oraz dietą.


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)