Archiwum aktualności:

Skóra bez przebarwieńDodano: 28.09.10

Przebarwienia, to widoczne gołym okiem, plamki lub plamy, ciemniejsze od otaczającej je zdrowej skóry. Przebarwienia bardzo często powstają przy udziale światła słonecznego.Mogą pojawić się na czole, policzkach, nosie, dłoniach i dekolcie, rzadko na żuchwie. W skrajnej postaci, może dochodzić do przebarwień w formie pasów w środkowej części twarzy.
Wśród przyczyn powstawania takich zmian skórnych wymienia się:

 

szkodliwe działanie słońca,

zażywanie leków hormonalnych i uwrażliwiajšcych na światło oraz

opalanie blizn po przebytym trądziku.

 

Na szczęście większość przebarwień można całkowicie usunąć.
Kosmetyki wybielające możesz kupić w drogerii. Czasem przebarwienia nie bledną mimo stosowania nawet silnych kosmetyków. Wtedy pomóc może jedynie dobra kosmetyczka. Zabieg rozjaśniający u kosmetyczki to zazwyczaj peeling, maska wybielająca i nawilżająca.

Ponieważ polegają na złuszczaniu powierzchownym, efekt będzie widoczny dopiero po serii kilku zabiegów i, niestety, nie znikną przebarwienia bardzo ciemne lub rozległe. Nimi zajmie się dermatolog.Jesień to najlepszy czas by zafundować sobie mikrodermabrazję. Jest to metoda mechanicznego ścierania naskórka z użyciem głowic diamentowych bądź korundu (tlenku glinu). Pod względem głębokości ścierania i skuteczności odpowiada peelingowi chemicznemu. Pomoże ci ona usunąć martwy naskórek i bardzo dokładnie oczyścić skórę twarzy, ramion czy pleców.Zarówno mikrodermabrazję jak i zabiegi wybielające i silnie nawilżające możesz wykonać w naszym Salonie. Kosmetyczka po dokładnym obejrzeniu stanu skóry, pomoże dobrac właściwą kurację, zabiegi oraz częstotliwość ich wykonywania.


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)