Archiwum aktualności:

Solarium - dlaczego warto opalać się u nas?Dodano: 29.09.10

Pytanie o to, czy opalanie się na solarium jest zdrowe, wywołuje skrajnie różne opinie. Jedni twierdzą, że łatwo można dostać raka, inni, że jest to wręcz wskazane. Solarium wpływa na lepsze samopoczucie, leczy osteoporozę i jest stosowane jako lek na depresję. Odpowiednio dawkowane może być bardzo zdrowe. Długość oraz częstotliwośc sesji zależy od tego, jakich lamp się używa i jaką dany człowiek ma karnację.

I własnie w tym momencie pragniemy podkreślić, że solarium w naszym Salonie ma BEZPIECZNE LAMPY! Może na efekt trzeba czasem poczekać, ale drogie Panie na pewno nie wyjdziecie czerwone, czy poparzone. Za to dłuższy czas oczekiwania na efekt, zrekompensuje wam naturalna, długo utrzymująca się opalenizna!!


Pierwszym krokiem, jaki trzeba wykonać, korzystając z usług solarium, podobnie jak w przypadku naturalnej ekspozycji słonecznej, jest ustalenie swojego fototypu.
Najprostszy podział, który można do tego celu wykorzystać obejmuje 4 podstawowe grupy:I - skóra bardzo jasna, piegi, włosy jasnoblond lub rude, oczy niebieskie, szare - bardzo duże ryzyko poparzenia;

II - skóra jasna, włosy blond lub ciemnoblond, oczy niebieskie, zielone - duże ryzyko poparzenia;

III - włosy ciemnoblond do brązowych, cera oliwkowa, oczy zielone, piwne, brązowe - średnie ryzyko poparzenia;

IV - cera śniada, włosy ciemne - brązowe lub czarne, oczy ciemne - małe ryzyko poparzenia;W związku z powyższym w naszym Salonie podpowiemy jak długo i często dana osoba może korzystać z solarium.
Maksymalny czas określa się indywidualnie, w zależności od fototypu oraz stosowanych urządzeń i lamp. Intensywną pigmentację uzyskasz po 10 - 15 sesjach (zaczynając od bardzo krótkich seansów, z przerwami co najmniej 48-godzinnymi!). Dla podtrzymania efektu opalaj się raz na dwa tygodnie.

Tylko u nas dostaniesz również saszetkę z balsamem do opalania lub po opalaniu - zupełnie za darmo!

Kosmetyki solaryjne sprawiają, że opalanie jest bezpieczniejsze!! Po pierwsze, skracają czas opalania. Przyspieszają proces brązowienia skóry (dostarczają budulca do wytwarzania pigmentu), chronią ją przed podrażnieniami, zaczerwienieniem, utratą wilgoci, elastyczności i procesami fotostarzenia poprzez neutralizowanie wolnych rodników. Przedłużają też okres utrzymywania się opalenizny. Tu szczególną rolę spełniają kosmetyki do stosowania po opalaniu, które powinny zastąpić balsam do ciała.

 

Zapraszamy wszystkich na odrobinę ciepła Jesienią!


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)