Archiwum aktualności:

Profesjonalna rekonstrukcja włosa - jak to wygląda?Dodano: 30.09.10

Do chwili obecnej wszystkie zabiegi odżywcze sprowadzały się jedynie do maskowania słabego stanu włosów nie wpływając na ich rzeczywistą kondycję. Po pierwszym lub drugim myciu po zabiegach tych nie zostaje ani śladu.


Przedstawiamy Państwu innowacyjny system restrukturyzacji włosów, który wykonujemy w naszym Salonie.


System ten składa się z czterech faz, które pozwalają trwale odbudować włosy.

FAZA A - Nawilżający szmpon z ekstraktem roślinnym
Szampon nawilżający z kompleksem odbudowującym strukturę włosa wzbogacony o kwas rybonukleinowy, elastynę i keratynę. Faza A rozpoczyna proces restrukturyzacji, który odbudowuje komórki wchodzące w skład włosa uszkodzone podczas procesów chemicznych (tj. koloryzacja, trwała, prostowanie, rozjaśnianie).

FAZA B - Żel roślinny
Oczyszczająco - peelingujący żel z wyciągów roślinnych, który pozwala na oczyszczenie ze szkodliwych związków organicznych i wszelkiego rodzaju toksyn, jakich nie można usunąć podczas normalnego mycia włosów.

FAZA C - Maska regenerująca
Maska głęboko odbudowująca włosy, w skład której wchodzą polimery, kolagen oraz elastyna. Składniki produktu nie obciążają i nie natłuszczają włosów, ponieważ są integralną ich częścią. Maska pozwala na trwałą rekonstrukcję włosa dzięki zastosowaniu polimerycznego kolagenu. (maska pozostaje na włosach 20 minut pod nawilżaczem - KLIMAZON).

FAZA D - Mleczko roślinne
Mleczko roślinne, tworzące niewidoczną powłokę, która zabezpiecza włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,ułatwia rozczesywanie i nadaje połysk. Chroni przed wypłukiwaniem życiodajnych minerałów.


Międzynarodowe Targi Poznańskie LOOK, które odbyły się w dniach 20-21 marca 2010r., nagrodziły Złotym Medalem produkt NASHI TECH, który spełnia najwyższe wymagania pod wzgledem jakości i innowacyjności rozwiązań technologicznych.JUŻ DZIŚ MOŻESZ Z TEGO ZABIEGU SKORZYSTAĆ W NASZYM SALONIE


ZAPRASZAMY


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)