Archiwum aktualności:

Salon Poleca - Zabieg parafinowyDodano: 11.10.10

Chcesz mieć gładkie i ciepłe dłonie?


Może skóra na kolanach i łokciach nie jest idealna?


Spróbuj zabiegu z zastosowaniem parafiny.


Parafina długo utrzymuje ciepło i powoli przekazuje je ciału. Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, a w efekcie poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych.


Jak przebiega zabieg parafinowy?

Skórę dłoni należy przygotować do zabiegu wykonując peeling, który nanosimy na wierzch dłoni a następnie wykonujemy masaż. Po kilku do kilkunastu minutach zmywamy peeling ciepłą wodą raczej bez użycia mydła lub stosując bardzo delikatne.

Po wysuszeniu skóry nakładamy krem. Kąpiel parafinowa powoduję że skóra wchłonie znacznie większą ilość substancji zawartych w kosmetyku niż to zwykle ma miejsce.

Kolejnym etapem jest kilkakrotne zanurzanie dłoni w ciekłej parafinie az do uzyskania tzw. rekawicy parafinowej. Następnie zabiezpieczamy skórę foliowymi a nastepnie bawełnianym rekawiczkami. Okład taki pozostaje na naszych dłoniach ok 25 minut.


Po zabiegu "parafinowym" skóra staje się miękka i elastyczna stan taki utrzymuje się przynajmniej przez kilka dni. Parafina pomaga również na szorstką skórą na łokciach i kolanach.
Dodatkowo ciepła parafinowa kąpiel rozgrzewa dłonie. Ciepło poprawi krążenie, ogrzewa i rozluźnia mięśnie oraz koi bolące stawy.

 

Przeciwwskazaniem dla wykonania zabiegu jest:

egzema,
grzybica skóry lub paznokci,
alergia na parafinę,
U osób z niewydolnością układu krążenia nie należy stosować okładów parafinowych jednocześnie na dużej powierzchni ciała.

 


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)