Archiwum aktualności:

Makijaż na sezon jesień-zima 2010/2011Dodano: 28.10.10

Makijaż dla kobiet w nadchodzącym sezonie będzie bardzo efektowny i wytworny, zakładający intensywny makijaż zarówno oczu, jak i ust. Ale kobiety zawsze mogą wybrać, na którym elemencie twarzy się skupią.

Dozwolone są mocno podkreślone powieki zestawione z drapieżną czerwienią na ustach. Ten sam look oczu świetnie wyglądać będzie również z ustami typu nude. I odwrotnie - pastelowe spojrzenie sprawdzi się w połączeniu z intensywną barwą na wargach. Delikatność zarówno na ustach, jak i w przypadku makijażu oczu również jest dozwolona.

 

PROPOZYCJE STYLISTóW NA NADCHODZACY SEZON„Smoky eye” lub „przydymione oko” znane każdej kobiecie. Technika wykonywania „smoky eye” jest taka sama, jednak paleta modnych kolorów co sezon ulega zmianie. Dlatego „smoky eye” na jesień – zimę 2010/2011 to fiolety o różnej intensywności podobnie jak brązy, szarości oraz złoto. W tym sezonie złote „przydymione oko” obejdzie się bez czarnej kreski.

„Kocie oko” propozycja dla kobiet o dużych oczach. W sezonie jesień zima 2010/2011 nie skończy się na kolorze czarnym. Modny będzie także granat i brąz z drobinkami. Nowością w tym typie makijażu jest wykorzystanie nie tylko grubego eyeliner, ale matowego, różowego cienia i szminki w identycznym kolorze.

„No make up” to wbrew pozorom trudny do wykonania makijaż, ale doskonale podkreślający urodę i kryjący niedoskonałości skóry. W tym sezonie modnym kolorem będzie matowy róż, który rozjaśni powiekę i nada świeżości twarzy. Usta akcentujemy matową pomadką w kolorze „nude”.

Makijaż „nude” podobny jest do „no make up” z jedną różnicą, można w nim wykorzystywać cienie połyskujące, perłowe lub z drobinkami. Usta podkreślamy błyszczykiem lub pomadką w kolorze najbardziej zbliżonym do naturalnego koloru ust.

„Lata 60-te” . Czarna kreska na górnej powiece w kształcie fali, nieroztarta. Drugą propozycją w tym trendzie jest połączenie tego typu makijażu z kocim okiem.

„Czerwone usta” to ostatni trend nadchodzącego sezonu jesień – zima 2010/2011. Nie jest on jednak tak rygorystyczny jak wcześniej i intensywnie czerwone usta nie wykluczają mocno podkreślonych oczu. Efekt nie jest przerażający, ale seksowny i kobiecy.


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)