Archiwum aktualności:

NOWOŚĆ - Manicure JapońskiDodano: 09.11.2010

Japoński manicure P.Shine to metoda specjalnego manicuru, dzięki któremu nasze paznokcie – zarówno kobiet jak i mężczyzn – bardzo ładnie będą się błyszczeć.


400 lat temu japońskie arystokratki odkryły tajemnicę manicure, który dawał ich paznokciom  delikatny blask rzadko spotykanej, różowej perły. Tym magicznym zabiegiem był japoński manicure, który wzmacniał naturalną płytkę paznokcia – nadawał jej piękny połysk, uszczelniał ją i zasilał w składniki mineralne. Dziś także możemy korzystać z dobrodziejstw japońskiego manicure, który robi się coraz bardziej popularny.

 

DLA KOGO?

Japoński manicure szczególnie zalecany jest osobą, których paznokcie są łamliwe, kruche, rozdwajające się lub mają porowatą strukturę paznokcia. Do tego typu manicure używa się preparatów, które zawierają witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. To właśnie te składniki mają dobroczynny wpływ na nasze paznokcie.

 

NA CZYM POLEGA ZABIEG?


Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodnie. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.

Manicure japoński zalecany jest razem z manicure biologicznym, co odkryje w pełni naturalne piękno paznokci. Ta szybka aplikacja bez obciążeń przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientkom.Więc jeśli masz łamliwe, rozdwajające sie i miekkie paznokcie mamy dla CIEBIE rozwiązanie!!

Zapraszamy na ten innowacyjny manicure do naszego Salonu!

Cena całego manicuru to jedynie 40zł!!


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)