Archiwum aktualności:

Profesjonalny Makijaż - przeczytaj koniecznie!Dodano: 10.12.10

Chcesz olśniewać przy wigilijnym stole? A może już teraz myślisz jaki makijaż będzie robił furorę na balu sylwestrowym?? Czy warto robić makijaż próbny? Czy warto wydawać pieniądze na makijaż próbny jeżeli idziemy do wizażystki z polecenia? Często pojawiają się takie pytania.

Wszelkie wątpliwości rozwieje wizażystka w  Salonie Spatica !

 

Drogie Panie! Makijaż próbny warto wykonać z różnych powodów. Po pierwsze musimy być na 100% pewne, że w danym makijażu czujemy się dobrze i że odpowiada on naszej osobowości. Często wizażysta jako fachowiec proponuje inną technikę a także inną kolorystykę niż ta do której jesteśmy przyzwyczajone. Należy to sprawdzić. Być może damy się przekonać ( w końcu fachowiec wie co robi) a może nie (własne przyzwyczajenia), a może wprowadzimy małe zmiany i poprawki.Temu służy makijaż próbny!

 

Często zdarza nam się, że po wykonanym makijażu próbnym, w którym nie czujemy się najlepiej zmieniamy wizażystę i salon. To błąd. Należy porozmawiać z makijażystą i zasugerować mu to co nas drażniło, np. zbyt mocna kreska, czy za duża ilość pudru, odcienie koloru w których po kilku godzinach jednak źle się czułyśmy. Jeżeli makijażystka zna naszą twarz i oczekiwania a także charakter i osobowość łatwiej będzie jej dopasować makijaż idealny. Dobra wizażystka z uwagą nas wysłucha i poprawi to co nam nie pasowało.

 

Pamiętajmy również, że nie zawsze tanio to znaczy dobrze. Jeżeli cena jest zbyt niska i znacznie różni się od cen średnich z rynku to często jest to wynikiem użycia „komercyjnych” , tanich kosmetyków jak i braku doświadczenia „samozwańczego wizażysty”.

 

W naszym salonie makijaż wykonywany jest tylko i wyłącznie

na  profesjonalnych niemieckich kosmetykach ArtDeco!

Serdecznie zapraszamy!!


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)