Archiwum aktualności:

Wizyta w salonie przed Sylwestrem!Dodano: 28.12.2010r



Co możesz podarować sobie i swojej skórze tuż przed balem sylwestrowym?

 


Piękna cera


Chcąc uzyskać szybki efekt, musimy podejść do sprawy kompleksowo.Po dokładnym oczyszczeniu skóry kosmetyczka wykonuje peeling twarzy. Skóra po peelingu doskonale przygotowana jest do wchłonięcia serum odpowiadające za polepszenie mikrocyrkulacji skóry, a dodatkowa zawartość substancji utrzymującej nawilżenie dostarcza skórze rozległych rezerw wilgoci. Zewnętrznymi oznakami tej poprawy są jędrne kontury i miękka oraz gładka skóra. Kolejnym etapem zabiegu jest nałożenie maski kolagenowej, a następnie wykonanie masażu twarzy z użyciem specjalnego kremu do masażu



Coś dla ciała !


Aby swobodnie zaprezentować na balu odkryte ramiona dekolt warto poświęcić odrobinę uwagi swemu ciału. Tutaj do dyspozycji mamy kilka rodzajów peelingów, arbuzowy, pomarańczowy, z pestek winogron. Specjalistka od zabiegów na ciało z pewnością doradzi, który z nich będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, możemy się też kierować tu własnymi upodobaniami. Peeling pozwoli na zdjęcie martwego naskórka i da w efekcie poprawę kolorytu, wygładzenie i odświeżenie naszej skóry.

 



Dłonie - nasza wizytówka !


Zimową porą warto podarować naszym paznokciom odrobinę więcej niż zwykle. Manicure na japoński to doskonały zabieg pielęgnacyjny, który oprócz tradycyjnego efektu wyrównanych paznokci, zadbanych skórek wzmocni płytkę paznokcia, odżywi i nawilży skórę wokół niego. Dzięki temu zabiegowi przywrócimy paznokciom gładkość i połysk. Skórze dłoni z pewnością pomoże rękawica parafinowa. Po wykonaniu peelingu dłoni i nałożeniu kremu lub maski zanurza się je w ciepłej parafinie. Aktywnie czynne składniki kremu czy maski wchłaniają się lepiej pod wpływem ciepła, a dodatkowo na dłonie działa parafina, która je wygładza, zmiękcza i nawilża skórę.


P
o takich zabiegach możemy bez kompleksów wyruszyć na bal sylwestrowy. Wprowadzą nas one z pewnością w dobry nastrój, a to przecież gwarancja doskonałej zabawy. Piękna fryzura, modny makijaż  dopełnią całości, a wtedy pozostaje już tylko bal do białego rana.

 

Zobacz także Specjalną Ofertę Sylwestrową  wejdz tu !


 

ILOŚĆ miejsc ograniczona !


  Zapisz się   teraz !


Zadzwoń -   15-814-22-31


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronę



Po kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)