Archiwum aktualności:

UWAGA - Bezpieczne SOLARIUM tylko w Spatice!Dodano: 29.03.2011

Każdej wiosny i każdego lata jesteśmy zasypywani mnóstwem informacji na temat szkodliwości słońca i opalania.Szanowni Państwo


 
Chcieliśmy Państwa poinformować, iż kontrole przeprowadzane przez Państwową Inspekcję Handlową już ruszyły.

Raport z przebiegu kontroli w salonach solaryjnych pokazuje jasno, że tylko 17% skontrolowanych urządzeń spełnia nową normę 0,3. Natomiast większość solariów, bo aż 83% emitowała promieniowanie ultrafioletowe znacznie przekraczające nową normę 0,3. Ze względu na te wyniki Państwowa Inspekcja Handlowa zapowiada regularne kontrole wszystkich salonów solaryjnych w Polsce!!!

Szanując wszystkich Naszych klientów już dziś zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania naszego Solarium, króre spełnia ów wymaganą normę 0,3!

Pragniemy podkreślić, że solarium w naszym Salonie ma BEZPIECZNE LAMPY! Może na efekt trzeba czasem poczekać, ale drogie Panie na pewno nie wyjdziecie czerwone, czy poparzone. Za to dłuższy czas oczekiwania na efekt, zrekompensuje Wam naturalną, długo utrzymującą się opaleniznę!!

 

 

 

Podpowiemy jak długo i często dana osoba może korzystać z solarium. Maksymalny czas określa się indywidualnie, w zależności od fototypu oraz stosowanych urządzeń i lamp. Intensywną pigmentację uzyskasz po 10 - 15 sesjach (zaczynając od bardzo krótkich seansów, z przerwami co najmniej 48-godzinnymi!). Dla podtrzymania efektu opalaj się raz na dwa tygodnie.

Solarium w naszym Salonie od początku do końca emituje jednakową, zawsze tę samą moc, odpowiadajcą indywidualnym parametrom. Ponieważ tylko przy równomiernym poziomie emisji UVA i UVB zachowany zostaje pozytywny efekt działania sztucznego słońca na skórę, a także zdrowie i nasze dobre samopoczucie.


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)