Opalanie natryskowe

 

NOWOŚĆ - OPALANIE NATRYSKOWE SUNFX !

 

Jak działa System opalający SunFX?

Niezwykłe rozwiązanie opalające SunFX jest stosowane profesjonalnie w gabinetach kosmetycznych. Zajmuje to około 10-20 minut. Stosująca je osoba uzyska natychmiast naturalnie wyglądającą opaleniznę, która będzie się utrwalała przez następne 5 do 12 godzin.

Czy SunFX jest bezpieczny w użyciu?


Preparaty SunFX są uważane w świecie za jedno z najbardziej wyrafinowanych.
Unikalna kombinacja mineralnych środków brązujących oraz zatwierdzonego kosmetycznego czynnika opalającego DHA dają naprawdę niezwykły efekt opalający. Produkt nie zawiera alkoholu, olejków, perfum ani potencjalnie szkodliwych chemikaliów czy środków konserwujących.

Jak długo utrzymuje się opalenizna SunFX?

Można oczekiwać, że opalenizna SunFX będzie utrzymywała się do 10 dni w zależności od rodzaju skóry oraz sposobu przygotowania się. Regularne nawilżanie przedłuży czas utrzymywania się opalenizny.

Jak dobre są wyniki stosowania SunFX?

SunFX nadaje skórze wyrazistą i naturalnie wyglądającą opaleniznę.
W rzeczywistości, w wielu przypadkach efekt opalający SunFX może być lepszy niż słoneczny czy uzyskany w solarium.

Przed nałożeniem preparatu opalającego SunFX:

Przed zastosowaniem SunFX należy złuszczyć naskórek przy uzyciu peelingu. Należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca o pogrubionej skórze takie jak: kolana, łokcie, kostki oraz czubki palców. Na tym etapie nie należy stosowac balsamu nawilżającego, antyperspirantu ani perfum ponieważ będzie to miało  niekorzystny wpływ na wynik końcowy opalania.

Po zastosowaniu preparatu opalającego SunFX:

Po aplikacji SunFX musimy się upewnić, że opalenizna jest sucha.
Radzimy nie moczyć skóry przez minimum 5 godzin po zakończeniu sesji opalajacej.
Zalecamy również aby nadmiernie nie ćwiczyć ani nie pocić się w dniu aplikacji.
Nie należy martwić się, jeżeli w trakcie brania prysznica część brązu zmyje się. Jest to część procesu opalania, opalenizna nadal utrwala się na skórze.
Po wzięciu prysznica, należy zastosować przedłużający opaleniznę preparat nawilżający Glow All Over. Zmniejsza to szybkość złuszczania się naskórka i utrzymuje lepszy wygląd opalenizny przed dłuższy czas. Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli, gorących spa oraz długiego pływania. Należy również unikać produktów złuszczajacych naskórek.


O SunFX


Grupa SunFX jest australijską firmą działającą od 1999 roku. SunFX Pro stała się czołowym producentem i dostawcą profesjonalnych systemów do opalania natryskowego w Europie i Australii. Firma  kontynuuje zarazem budowę wiodącej czołowej pozycji na nowych rynkach zbytu w USA i Azji.

SunFX Pro jest pionierem w sektorze opalania natryskowego. Zadecydowało o tym stworzenie pierwszego opartego na bazie składników naturalnych preparatu do opalania natryskowego, bez alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych, które tak często można znaleźć w innych produktach. Nasza oryginalna formuła pozostaje niezmieniona od samego początku. Decyzja firmy SunFX Pro dotycząca opracowania systemów SunFX Pro, SunFX Pro Mini oraz kabiny SunFX Pro SunStation stanowi przykład ukierunkowania naszej strategii działania na oferowanie sprzętu o wyłącznie najwyższej jakości.

Oferta z cennikiem - kliknij > tu <

REZERWUJ WIZYTĘ  tel:  ( 015 ) 814 22 31

 

 

 

 

 

 

 

 


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów
Pobrano: (2264)

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz!
Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronę

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

Aby otrzymać Prezent podaj dane:

( Informację otrzymasz sms-em)
Po kliknieciu wyślij - Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg !

Jeśli życzysz sobie abyśmy zaproszenie na zabieg wysłali pocztą podaj swój adres