Stylizacja paznokci

Japoński manicure P.Shine to metoda specjalnego manicuru, dzięki któremu nasze paznokcie – zarówno kobiet jak i mężczyzn – bardzo ładnie będą się błyszczeć.


400 lat temu japońskie arystokratki odkryły tajemnicę manicure, który dawał ich paznokciom  delikatny blask rzadko spotykanej, różowej perły. Tym magicznym zabiegiem był japoński manicure, który wzmacniał naturalną płytkę paznokcia – nadawał jej piękny połysk, uszczelniał ją i zasilał w składniki mineralne. Dziś także możemy korzystać z dobrodziejstw japońskiego manicure, który robi się coraz bardziej popularny.

 

DLA KOGO?

Japoński manicure szczególnie zalecany jest osobą, których paznokcie są łamliwe, kruche, rozdwajające się lub mają porowatą strukturę paznokcia. Do tego typu manicure używa się preparatów, które zawierają witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. To właśnie te składniki mają dobroczynny wpływ na nasze paznokcie.

 

NA CZYM POLEGA ZABIEG?


Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodnie. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.

Manicure japoński zalecany jest razem z manicure biologicznym, co odkryje w pełni naturalne piękno paznokci. Ta szybka aplikacja bez obciążeń przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientkom.Więc jeśli masz łamliwe, rozdwajające sie i miekkie paznokcie mamy dla CIEBIE rozwiązanie!!

Zapraszamy na ten innowacyjny manicure do naszego Salonu!

Cena całego manicuru to jedynie 40zł!!

 

 

 

 

Nowość z Usa - French Manicure

 

Nowość metoda USA. French Manicure to nowa propozycja marki prosto z USA , skierowana do osób, które cenią sobie naturalny manicure i nie lubią stylizacji żelowej. System USA Manicure służy to wykonywania stylizacji french za pomocą gotowych końcówek french  oraz preparatów, które mają konsystencję lakieru do paznokci i wysychają na płytce, bez użycia lampy UV.

Atutem tej metody jest:

• bezinwazyjność,

• szybkość wykonania

• trwałość- nawet do 2 tygodni

• śnieżnobiały kolor i perfekcyjna linia uśmiechu

 


 

Manicure + French Metodą USA  :


Promocyjna cena    55zł

 Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów
Pobrano: (2365)

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz!
Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronę

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

Aby otrzymać Prezent podaj dane:

( Informację otrzymasz sms-em)
Po kliknieciu wyślij - Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg !

Jeśli życzysz sobie abyśmy zaproszenie na zabieg wysłali pocztą podaj swój adres