Stylizacja włosów

SPA dla włosów

Zapraszamy do świata piękna, spokoju i dobrego samopoczucia dla włosów.

Unikalna propozycja zabiegów na skórę głowy i włosy pozwala na eliminację problemów pielęgnacyjnych i poprawę kondycji włosów.

Każdy zabieg przygotowuje skórę głowy do dalszych czynności oraz wzmacnia działanie aktywnych składników zawartych w stosowanych preparatach. Dodatkowe wzbogacenie zabiegów masażem, pozostawia uczucie harmonii i daje niesamowitą przyjemność.

 

Oferta z cennikiem - kliknij > tu <


SPA dla włosów to ekskluzywne rytuały pielęgnacyjne połączone z odpowiednio dobranymi kosmetykami w zależności od kondycji włosów.

Rytuały te przynoszą głęboki relaks i pielęgnację włosów - a to przecież w wyglądzie włosów odbijają się nasze przeżycia z kilku ostatnich miesięcy, takie jak dieta, stres, zażywanie leków. Ważna jest więc ich odpowiednia pielęgnacja tak, aby fryzura była pełna blasku, wigoru i pasji.

Idealnym rozwiązaniem na posiadanie bujnej fryzury jest przestrzeganie kilku podstawowych zasad pielęgnacyjnych, takich jak używanie po każdym myciu odżywki lub balsamu regenerującego czy delikatne osuszanie pasm ręcznikiem.


Jeśli mimo wszystko włosy nie są mocną stroną Twojej urody lub chcesz zapewnić im odrobinę luksusu skorzystaj ze SPA dla włosów.

 


Zapraszamy!


 


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów
Pobrano: (4009)

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)