Zabiegi dodatkowe

SPA to skrót działający jak zaklęcie, jak obietnica przyjemności i relaksu.
Bądź piękna już teraz!

 

Zabiegi pielęgnacyjne w ciąży

Ciąża to dla każdej kobiety wyjątkowo piękny okres. Zmiana następuje nie tylko wewnątrz ciała, lecz też na zewnątrz. To idealny moment, aby przed narodzinami dziecka, spędzić czas w SPA.

Specjalnie dla ciężarnych pań opracowane są specjalne programy pielęgnacji skóry oraz masaży i zabiegów zalecanych w tym szczególnym okresie.
Zapraszamy wszystkie panie oczekujące na dziecko do skorzystania z takich pakietów, a przyszłych ojców zapraszamy do rezerwacji takiego pakietu w prezencie dla ukochanej!

To doskonały wypoczynek i pielęgnacja!

 


SPA to także męska rzecz

Zabiegi SPA dla panów są jednym z najszybciej rozwijających się trendów w świecie SPA. Współczesny mężczyzna ma obecnie do pokonania wiele wyzwań. Nie tylko kobiety startują w wyścigu po urodę, płeć brzydsza również powinna zatroszczyć się o kondycję i dobry wygląd. Mężczyzna XXI wieku, to mężczyzna zadbany. Na potwierdzenie tego hasła coraz więcej ośrodków odnotowuje duże zainteresowanie panów zabiegami relaksującymi, kosmetycznymi i zdrowotnymi.

W SPA mężczyźni znajdą profesjonalną poradę, szeroką ofertę zabiegów relaksujących, odprężających, ujędrniających oraz energetyzujących. Oferta przygotowana jest przede wszystkim dla nowoczesnych panów żyjących w stresie, którzy nie przeznaczają zbyt wiele czasu na pielęgnację.
Specjalne zabiegi opracowane z myślą o mężczyznach pozwolą odpocząć po stresującym dniu, odzyskać energię, a zarazem zadbać o właściwe odżywienie i poprawę kondycji męskiej skóry.

 

 

Regulacja brwi, henna brwi i rzęs

Odpowiednio wymodelowane brwi potrafią całkowicie zmienić wygląd twarzy, sprawić, że odmłodnieje, a rysy staną się nieco bardziej wyraziste.

Gdy nadamy brwiom brzydki kształt, nasza twarz może się zmienić na niekorzyść. Jeżeli zostaną zbyt mocno przyczernione, wyda się ponura, a oczy mniejsze. Z kolei zbyt jasne, o rozmytym konturze odbierają jej wyrazistość.

Brwi niedepilowane od dłuższego czasu lub wyjątkowo niepokorne wymagają poważniejszego skorygowania zarysu. Najlepiej zadanie to powierzyć doświadczonej kosmetyczce,która oceni, jaki kształt będzie pasował do twojej twarzy. W salonach kosmetycznych do regulacji brwi najczęściej stosuje się pęsetę - sprawdza się ona nawet przy rozległej depilacji.

Czasem kosmetyczka proponuje tzw. woskowanie: pędzelkiem precyzyjnie nakłada ciepły wosk na te partie brwi, które wymagają usunięcia, przykłada do nich paseczek specjalnej tkaniny i szybkim ruchem go zrywa. Ostatecznej korekty dokonuje się pęsetką.

 

Nawet najdoskonalsza regulacja nie da upragnionego efektu, jeżeli oprawa oczu będzie zbyt jasna. Blondynki powinny mieć brwi ciemniejsze od włosów (ale nie rażąco czarne, bo wyglądają nienaturalnie), brunetki natomiast - o ton jaśniejsze. Wiele kobiet koloryzuje brwi henną. Gdy włoski są jasne, można ten zabieg przeprowadzić jeszcze przed depilacją - wtedy lepiej widać, które z nich trzeba usunąć.

 

W tym sezonie bardzo modne są podkreślone brwi. Nic dziwnego. Odpowiednio zadbane, wyregulowane i pomalowane potrafią zmienić wygląd twarzy. Wszystko zależy od ciebie.

 

 

Zabieg parafinowy

Chcesz mieć gładkie i ciepłe dłonie i stopy?
Może skóra na kolanach i łokciach nie jest idealna?
Spróbuj zabiegu z zastosowaniem parafiny. Jak to zrobić i czy jest to odpowiedni zabieg dla ciebie piszemy poniżej.

Parafina jest węglowodorem, uzyskiwanym podczas destylacji ropy naftowej. Zawiera naturalne (naturalne w rozumieniu nie uzyskiwane poprzez reakcje chemiczne inicjowane przez człowieka) substancje natłuszczające.
Pomimo że sama parafina nie nawilża, to po nałożeniu na skórę tworzy warstwę, która zatrzymuje w skórze wilgoć.

Parafina długo utrzymuje ciepło i powoli przekazuje je ciału. Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, a w efekcie poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych.

Po zabiegu "parafinowym" skóra staje się miękka i elastyczna stan taki utrzymuje się przynajmniej przez kilka dni. Parafina pomaga również na szorstką skórą na łokciach i kolanach.
Dodatkowo ciepła parafinowa kąpiel rozgrzewa dłonie i stopy. Ciepło poprawi krążenie, ogrzewa i rozluźnia mięśnie oraz koi bolące stawy.

 


Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów