Zabiegi na twarz

Kosmetyka to zbiór specjalności, zabiegów i technik kosmetycznych mających na celu poprawę urody, odmłodzenie, a przez to poprawę jakości życia.

Wraz z upływem lat coraz większe znaczenie w utrzymaniu dobrej kondycji skóry zyskują właściwe nawyki pielęgnacyjne. Staranne oczyszczanie, tonizacja i odżywianie to podstawowe, niezbędne zabiegi kosmetyczne, które - wykonywane regularnie - pozwolą zachować naturalną świeżość cery przez długie lata.

 

Pielęgnacja twarzy  oferta  z cennikiem


Bielenda - kliknij > tu <

Thalgo - kliknij > tu <

Isabelle Lancray - kliknij > tu <


Dzięki bogatej oferc ie produktów kosmetycznych z linii SPA, które wykorzystują naturalne składniki t.j.: algi morskie, sole mineralne, wodę ze źródeł termalnych, i wiele innych cennych składników, dzięki tym nowoczesnym produktom mamy możliwość rozkoszowania się ich dobroczynnym działaniem przy jednoczesnym małym nakładzie czasu, osiągając przy tym maksymalną korzyść dla ciała i ducha.

 


Filozofia SPA łączy w sobie rozmaite sposoby pielęgnacji twarzy poprzez odpowiednio dobrane linie kosmetyczne oraz zabiegi. Czynności te pomagają zadbać o właściwą kondycję skóry i dobre samopoczucie. Odpowiednio dobrane kosmetyki nawilżają, odżywiają i ujędrniają skórę Twojej twarzy, sprawiając, że staje się ona piękna i zadbana.

 

 

Serdecznie Zapraszamy na bezpłatną diagnozę skóry - indywidualny dobór zabiegów oraz pielęgnacji domowej.

 

Umów się już dziś tel: 15 814-22-31

 Mickiewicza 8/1
28-200 Staszów
Pobrano: (4182)

Tą wiadomość zobaczysz tylko jeden raz! Przeczytaj uważnie zanim zamkniesz stronęPo kliknieciu wyślij
Otrzymasz 10% zniżki na każdy zabieg!

Odpowiadając na krótkie pytanie, możesz otrzymać wybrany przez Ciebie zabieg lub usługę w PREZENCIE!

zobacz liste zabiegów
Aby otrzymać Prezent podaj dane:

    ( Informację otrzymasz sms-em)